Hakkımızda

Smartek Elektromekanik Müh. Hiz. Tic. San. Ltd


2002 yılında kurulan firmamız,  bina elektroniği konusunda katma değeri yüksek projelerde yer almış, çeşitli sistemlerin bir bütün olarak çalışması konusunda kendini geliştirmiştir.  Kartlı geçiş, personel takip, hırsız alarm, kapalı devre televizyon CCTV), genel anons ve seslendirme, network ağ alt yapısı gibi farklı alanlarda yaptığı çalışmalardaki kazanımlar telemetri cihazı geliştirmekte büyük farklılık yaratmıştır. 

Smartek Akıllı Bina Teknolojileri'nin sitesine http://www.smartek.com.tr 'den erişebilirsiniz. Turnike, kartlı geçiş, parmak izi, kart okuyucu, personel takip sistemleri ile ilgili http://www.turnike.net sitemize göz atabilirsiniz.

Daha önce Motorola firması için baz istasyonların güvenliği ve uzaktan izlenmesi ile ilgili tasarlanan SMARTEK EAS sistemi, 11.000 adetten fazla Vodafone baz istasyonun güvenliğini sağlamaktadır.

Yoğun AR GE çalışmasıyla dünya standartlarında, esnek kullanım alanlı SMARTEK TELEMETRY geliştirilmiş, müşteri ihtiyaçlarına uygun özel çözümler için de destek verilmeye devam edilmektedir.